Dětské zimní boty Loap

Nechcete pouštět své děti moc do sněhu, aby si hrály a dováděly? Je to proto, že se bojíte promočení a následného nachlazení? Obavy můžete dát stranou, protože námi nabízené dětské zimní boty jsou opatřeny voděodolnou membránou, většina z nich mají pryžovou podešev a velmi hřejivou podšívku. Ta se převážně šije z teplého fleecu, takže nožička Vašich ratolestí je stále chráněna před nepříznivým počasím. Dětské zimní boty máme jak pro holčičky, tak i pro chlapečky. Vybírat můžete z neutrálních barev, které jsou určeny pro všechny a nebo z typických holčičích a klučičích barev.

Botky do nepohody

Pošlete své děti i v zimě ven, ať si hrají a dovádí. Obujte jim pohodlné námi nabízené dětské zimní boty, ve kterých se jim bude perfektně skotačit. Věřte, že ani nepřijdou brzy domů, že by jim byla zima na nožičky. Protože jsou pěkně vybavené hřejivou podšívkou. Zároveň je většina dětských zimních bot dělána tak, aby si je děti mohly již samy nazout a vyběhnout ven, aniž by Vás zdržovaly obouváním a zavazováním tkaniček. Rodiče si totiž velmi oblíbili zapínání na suchý zip a nebo na gumičky, které se dají skvěle utáhnout.

Výběr pro všechny

Máte doma malou princeznu nebo spíše neposedného malého raubíře? Pro všechny děti se u nás dají vybrat dětské zimní boty vhodné do města, parku nebo na hory. Jestliže máte doma parádnici, tak jí jistě vyberete velmi slušivé a teploučké kozačky, které jsou vybaveny kožíškem. Jezdíte však rádi na hory a tam se hodí spíš pořádné sněhule? I na to jsme mysleli, a proto v nabídce jsou jak pro holčičky, tak pro chlapečky. Zajistí jim neustálé teplo v botkách, takže můžou ve sněhu pořádně dovádět.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
699 Kč
Naše cena:
349 Kč
Nechte své děti řádit ve sněhu a nebojte se o jejich pohodlí – dětské…
2.
Běžná cena:
699 Kč
Naše cena:
349 Kč
Nechte své děti řádit ve sněhu a nebojte se o jejich pohodlí – dětské…
3.
Běžná cena:
1 099 Kč
Naše cena:
659 Kč
Dětské zimní boty Loap MANIC se skvěle hodí na všechny venkovní radovánky…
Velikost
Barva
Značka
Rozsah:
-
Zobrazeno 8 položek