Dětské zimní bundy Loap

Zima je pro děti tím nejoblíbenějším ročním obdobím v roce. Všude okolo samý sníh, bobování, lyžování a plno dětských radovánek. Aby si děti užily tyto radovánky bez jakéhokoliv omezení, je důležité kvalitní a funkční oblečení, které je ochrání před prochladnutím. Do naší nabídky jsme zařadili dětské zimní bundy Loap, které mají skvělé funkční vlastnosti a jsou vyrobené z materiálů, které neprofouknou a nepropustí mokro. U nás pořídíte dětské zimní bundy Loap za příznivé ceny, takže budete moci dopřát vašemu děťátku kvalitní značkovou bundu.

Vybavte své dítě nepromokavou zimní bundou Loap

Znáte to, když Vám po několika minutách přijde domu promrzlé dítě, jelikož má promáčené oblečení od sněhu? Tak to se Vám s našimi bundami nestane. Dětské zimní bundy Loap jsou vyrobené z nepromokavých materiálů, které jsou v tomto období přímo nepostradatelné. Zima se blíží a Vy jste zjistily, že Vaše dcera nebo syn nemá co na sebe, jelikož ze všeho vyrostl? Je ten pravý čas pořídit nové dětské zimní bundy Loap.

Levné zimní kombinézy pro holky i kluky

K zimě prostě patří lyžování, koulovačky nebo stavění sněhuláků. Tyto aktivity si neodpustí žádné malé dítě. Oblékněte své děti do hřejivých zimních kombinéz, které jsou opravdu praktické a nemusíte se obávat, že Vaší ratolesti polezou záda a jiné části těla. V kombinéze zůstanou děti stále v teple a suchu. Dopřejte svým dětem radost ze zimy a sobě ušetřete obavy z prochladnutí a nastydnutí. Dětské zimní bundy Loap nesmí chybět v žádném šatníku. 

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
1 790 Kč
Naše cena:
719 Kč
Péřová bunda pro chlapce zajišťuje tepelnou pohodu v průběhu přechodného…
2.
Běžná cena:
1 990 Kč
Naše cena:
799 Kč
Péřová bunda pro chlapce zajišťuje tepelnou pohodu v průběhu přechodného…
3.
Běžná cena:
1 990 Kč
Naše cena:
799 Kč
Dívčí péřová bunda 3v1. Má Odepínací rukávy a proto ji můžete také nosit…
Velikost
Značka
Rozsah:
-
Zobrazeno 6 položek