Kotníkové boty Loap

Patříte mezi outdoorové nadšence? určitě vám neřekneme žádnou novinku, že je zapotřebí kvalitní obuv. Přesně takovou naleznete v naší nabídce. Dlouholetá tradice kotníčkových bot Loap si našla celou řadu oblíbenců. Důležité je, abyste vybrali ty pravé. Špatně zvolený model Vám může výlet pěkně znepříjemnit. Kotníkové boty Loap jsme rozdělili do přehledných kategorií, dámské, pánské a dětské. Výběr záleží také na tom, kam je budete nosit a také jak často.

Praktické technologie kotníkových bot

Kotníkové boty Loap jsou vhodné na nošení do hor nebo na dlouhé procházky. Jsou vystaveny náročným podmínkám, a proto je důležité, abyste sáhli po těch správných. V našem sortimentu naleznete modely, které mají praktické větrání, díky kterému do boty proudí čerstvý vzduch a nepotí se nadměrně noha. Vlhkost je naopak odváděna z boty ven. Další skvělou vlastností je pevná podrážka, která se přizpůsobí každému terénu. Kotníkové boty Loap perfektně zpevní celou nohu v oblasti kotníků.

SLEVY až 61% na kotníkovou obuv

Jelikož se kotníkové boty Loap stávají čím dál tím více oblíbenými, zlevnili jsme každý model. Tento druh obuvi je vhodný především v období jara a podzimu. Některé modely jsou vyrobené ze syntetického softshellu, který botám dodává vodě-odpudivost. Dále v naší nabídce narazíte na obuv, která je vyrobena ze syntetiky a je doplněna o technologie, jako je například Ortholite, i-Shield, Dri-Tec a waterproof. Věříme, že si z naší nabídky vyberou ženy i muži. 

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
3 499 Kč
Naše cena:
2 449 Kč
Kotníkový model se svrškem z hladké, kvalitní usně a outdoorovým designem…
2.
Běžná cena:
2 199 Kč
Naše cena:
659 Kč
 Kožené pánské boty, které využijete nejen při horských tůrách.
3.
Běžná cena:
2 799 Kč
Naše cena:
839 Kč
Kvalitní obuv se zvýšenou voděoodolností je vhodná pro lehký treking. Boty…
Rozsah:
-
Zobrazeno 19 položek