Pánské zimní kalhoty

Rádi jezdíte na hory a dovádíte s dětmi ve sněhu? K tomu jistě riflové kalhoty nejsou vhodné, protože hned je máte mokré. Proto doporučujeme si pro radovánky vybrat nějaké pánské zimní kalhoty. Budou pro Vás velmi pohodlné, praktické a hlavně budete stále v suchu, i když si budete dlouhé hodiny hrát se svým dítětem ve sněhu. Mezi pánskými zimními kalhotami naleznete i softshellové nebo klasické zateplené kalhoty. Máte tedy skutečně z čeho vybírat.

Pánské zimní kalhoty do nepohody

Je lyžování Váš oblíbený koníček? Pokud ano, tak právě pánské zimní kalhoty jsou pro Vás to pravé. Na svahu Vás nezklamou díky své pružnosti, kvalitnímu provedení, odolnosti proti vnějším podmínkám a slušivému vzhledu. Aby dobře drželi, tak jsou, u převážné většiny nabízených kalhot, přidány kšandy. Pánské zimní kalhoty by tedy neměli chybět v žádné šatní skříni.

Vezměte si je kdykoli

Pánské zimní kalhoty nejsou určeny pouze na hory a do sněhu. Vzít si je můžete kamkoli a kdykoli, kdy Vám bude zima nebo se budete chystat do chladného prostředí (například zimní stadion). Díky speciálnímu materiálu jsou nejen nepromokavé, ale také nepropustí větřík a skvěle zahřejí. Věřte, že budou Vaším skvělým kamarádem po celé zimní období.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
2 499 Kč
Naše cena:
999 Kč
Lyžařské kalhoty Outhorn SPMN600, které zajišťují podporu při činnostech…
2.
Běžná cena:
2 499 Kč
Naše cena:
999 Kč
Lyžařské kalhoty Outhorn SPMN600, které zajišťují podporu při činnostech…
3.
Běžná cena:
1 490 Kč
Naše cena:
599 Kč
Pánské zimní kalhoty pro všechny lyžaře, Membrána X-PRO 3000 Vás chrání…
Velikost
Barva
Značka
Rozsah:
-
Zobrazeno 6 položek