Dámské zimní kalhoty

Jezdíte ráda na hory? Pak k tomu potřebujete to správné oblečení. Jsou kousky, které by neměly chybět ve Vašem šatníku. Konkrétně na mysli máme dámské zimní kalhoty, jež jsou nezbytnou součástí. V zimě Vás nádherně zahřejí a nemusíte se obávat, že byste se promočili. Dámské zimní kalhoty se dají nosit i na běžné procházky do města nebo parku. Nejsou to vyloženě kalhoty na hory.

Paráda v dámských zimních kalhotách

Ráda se líbíte, ale zároveň jste ráda v teple a pohodlí? Přes zimu Vám s tím pomohou dámské zimní kalhoty, které perfektně padnou. Můžete v nich vyrazit, kam Vás jen napadne. Buďte si jista, že Vás nikde nebudou škrtit a díky tomu se v nich budete cítit velmi uvolněně. Dámské zimní kalhoty nejsou vyráběny jen v černé barvě, ale i v dalších barevných kombinací. Takže zimu můžete prožít ve veselých barvách.

Kvalita na prvním místě

Vzhledem k tomu, že to jsou dámské zimní kalhoty, tak jistě očekáváte, že budou nepromokavé stejně jako je mají malé děti. Přesně tak. Jsou vyráběny z kvalitního materiálu, který jen tak nic nepropustí. Očekává se totiž, že zimní kalhoty budete nosit převážně v období, kdy bude napadaný sníh ve městech, nebo případně když vyrazíte na hory. Můžete tak skvěle dovádět se svým dítětem ve sněhu a nebát se nějakého prochladnutí.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
1 699 Kč
Naše cena:
1 019 Kč
Dámské softshellové kalhoty LUCIEN s membránou AQUA PRO s vodním sloupcem…
2.
Běžná cena:
1 899 Kč
Naše cena:
1 139 Kč
Dámské lyžařské kalhoty FRESA se zátěrem DRYTECH jsou z voděodolné svrchní…
3.
Běžná cena:
1 999 Kč
Naše cena:
1 199 Kč
Dámské softshellové kalhoty LIZZY s membránou AQUA PRO s funkčními…
Barva
Značka
Rozsah:
-
Zobrazeno 8 položek