Dětské zimní kalhoty

Skotačí Vaše děti rády v zimě venku? Pokud ano, chce to, aby byly dobře a teple oblečené, protože představa nemocného dítěte není moc pěkná. Podívejte se proto do naší nabídky, kde naleznete dětské zimní kalhoty na lyže nebo jen klasicky zateplené. Jelikož na hory nejezdíte, tak se Vám zdá zbytečné pořizovat dítěti přímo lyžařské kalhoty? Není tomu tak, protože jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě. Taky aby nebyly, když jsou vyráběny pro naše nejmenší, na kterým nám nejvíce záleží. Dětské zimní kalhoty musí splňovat především to, aby byly pohodlné, nepromokované a neprofouknutelné.

Jen dětské zimní kalhoty

Nechce se Vám v zimě dítě oblékat do riflových kalhot? Bojíte se, že půjdou se školkou nebo školou ven a budou hned mokrý? Těchto obav se můžete zbavit, když své ratolesti pořídíte dětské zimní kalhoty. Ať už to budou kalhoty lyžařské nebo jen zateplené, udělají vždy stejnou službu. Jsou totiž vyráběny tak, aby byly odolné proti sněhu, aby nepropustili vlhkost, a děti si tak mohly ve sněhu hrát dlouhé hodiny. S dětskými zimními kalhotami určitě neuděláte žádnou chybu.

Paráda pro všechny

Máte doma malou parádnici, která prostě v dětských zimních kalhotách nevyjde ven, protože vypadají podle jejího názoru jako tepláky? Ukažte ji naši nabídku, kde jsou pro malé holčičky velmi pěkné zateplené kalhoty v růžové barvě a se vzory kytiček. Jakmile je uvidí, už žádné jiné nebude chtít a vy se pak nemusíte obávat nějakého prochladnutí. Stejně tak, jsou v nabídce velmi slušivé zimní kalhoty i pro chlapečky, které s nimi udělají parádu třeba v parku na bobech. /p> 

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
1 399 Kč
Naše cena:
979 Kč
Dětské lyžařské kalhoty FLOPS obstojí nejen na horách, ale také při…
2.
Běžná cena:
1 199 Kč
Naše cena:
839 Kč
Dětské zimní softshell kalhoty LUSER s membránou AQUA PRO s vodním…
3.
Běžná cena:
1 399 Kč
Naše cena:
979 Kč
Dětské lyžařské kalhoty FLOPS obstojí nejen na horách, ale také při…
Velikost
Barva
Značka
Rozsah:
-
Zobrazeno 5 položek

Dětské kalhoty Loap CORKY I10I

(1 299 Kč)
649 Kč
-50%
SKLADEM