Karimatky

Sháníte kvalitní a pohodlnou karimatku? Tento druh zboží má široké využití. Pokud rádi kempujete a dáváte přednost turistice, určitě ji využijete na spaní ve stanu a nebo na sezení na zemi. Dále je ale můžete využít na relax a cvičení. Pokud tedy sháníte kvalitní karimatky, jste u nás správně. Výhodou námi nabízených typů je snadná balitelnost a dobrá skladnost. Vybírat můžete z různých rozměrů a barev.

Vybavte se do stanu karimatkou

Čeká Vás dobrodružné přespání pod stanem? Nezapomeňte na základní výbavu, mezi kterou patří právě karimatka, díky ní budete mít pohodlí a komfort. Karimatky jsou vyrobené z měkké pěny, která je dělá velmi lehkou a pružnou. Další výhodou je její měkkost a příjemný pocit při dotyku. Určitě se nedeformuje pod tlakem a snadno se čistí, což určitě také oceníte.

Jen za poloviční cenu!

Proč nenakoupit výhodně, když u nás máte tu možnost. Zlevnili jsme pro Vás karimatky, které zabraňují absorpci vody a vlhkosti. Díky perfektní izolační vlastnosti se nemusíte obávat prochladnutí od země. Akční nabídka je plná zajímavých kousků, které nesmíte při turistice postrádat. 

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
699 Kč
Naše cena:
629 Kč
Karimatka samonafukovací - stačí povolit ventil a karimatka se sama, během…
2.
Běžná cena:
899 Kč
Naše cena:
449 Kč
Karimatka Zola se skvěle hodí na vaše víkendové či prázdninové výlety do…
3.
Běžná cena:
899 Kč
Naše cena:
449 Kč
Karimatka Zola se skvěle hodí na vaše víkendové či prázdninové výlety do…
Velikost
Barva
Značka
Rozsah:
-
Zobrazeno 3 položek