Pánské zimní kalhoty

Rádi jezdíte na hory a dovádíte s dětmi ve sněhu? K tomu jistě riflové kalhoty nejsou vhodné, protože hned je máte mokré. Proto doporučujeme si pro radovánky vybrat nějaké pánské zimní kalhoty. Budou pro Vás velmi pohodlné, praktické a hlavně budete stále v suchu, i když si budete dlouhé hodiny hrát se svým dítětem ve sněhu. Mezi pánskými zimními kalhotami naleznete i softshellové nebo klasické zateplené kalhoty. Máte tedy skutečně z čeho vybírat.

Pánské zimní kalhoty do nepohody

Je lyžování Váš oblíbený koníček? Pokud ano, tak právě pánské zimní kalhoty jsou pro Vás to pravé. Na svahu Vás nezklamou díky své pružnosti, kvalitnímu provedení, odolnosti proti vnějším podmínkám a slušivému vzhledu. Aby dobře drželi, tak jsou, u převážné většiny nabízených kalhot, přidány kšandy. Pánské zimní kalhoty by tedy neměli chybět v žádné šatní skříni.

Vezměte si je kdykoli

Pánské zimní kalhoty nejsou určeny pouze na hory a do sněhu. Vzít si je můžete kamkoli a kdykoli, kdy Vám bude zima nebo se budete chystat do chladného prostředí (například zimní stadion). Díky speciálnímu materiálu jsou nejen nepromokavé, ale také nepropustí větřík a skvěle zahřejí. Věřte, že budou Vaším skvělým kamarádem po celé zimní období.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
1 799 Kč
Naše cena:
1 079 Kč
Funkční pánské softshellové kalhoty LIAH s membránou AQUA PRO s vodním…
2.
Běžná cena:
2 299 Kč
Naše cena:
1 379 Kč
Pánské lyžařské kalhoty FOTIS s membránou AQUA PRO patří mezi špičkové…
3.
Běžná cena:
2 299 Kč
Naše cena:
689 Kč
Pánské lyžařské kalhoty Curro jsou vyrobeny z pevného materiálu opatřeného…
Barva
Značka
Rozsah:
-
Zobrazeno 4 položek

Pánské kalhoty Loap LIAH V21V

(1 799 Kč)
1 079 Kč
-40%
SKLADEM