Spací pytle

Bydlíte v rušném městě, kde Vám chybí příroda? Rádi si vyrazíte s přáteli a nebo i sami do klidného prostředí, kde si odpočinete od víru velkoměsta a milujete spaní „pod širákem“? Mezi základní výbavu patří pohodlný a kvalitní spací pytel, který Vám nabídce pohodlí, komfort a Vy si budete připadat, jako byste spali doma v pohodlné a milované posteli. Jestli jste tedy ve fázi, kdy vybíráte vhodný spací pytel, je důležité si uvědomit, v jakých podmínkách ho budete využívat. Při rozhodování hned několik podstatných parametrů. Mezi základní patří například váha, velikost, teplotní určení, materiál a v neposlední řadě také cena, která bývá rozhodující. Proto jsme pro Vás připravili zajímavé ceny, které jsou snížené o několik procent.

Díky spacím pytlům se Vám bude spát jako v bavlnce

Chcete si dopřát pohodlí a komfort i při přespání v přírodě? Doporučujeme Vám, abyste si vybrali vhodný spací pytel, díky kterému se vyspíte dobře do dalšího dne a budete moci vykročit na další cestu svěží a fit. V naší nabídce naleznete modely, které jsou vhodné například pro cyklisty, pro které je důležité, aby výbava vážila co nejméně. Tento druh spacáků je lehký a slabší, ale pohodlí zachovají perfektně. Jsou vhodné nejen pro milovníky stanování a trempu, ale i pro majitele chat či chalup, ve kterých nejsou peřiny. U nás objevíte modely, které jsou za nízké ceny.

Snadný nákup spacáků

Nemáte moc zkušeností s nákupem na e-shopu? U nás se nemusíte obávat žádných komplikací. Pro snadné používání jsme pro Vás připravili filtry, díky kterým si můžete seřadit sortiment podle ceny nebo oblíbenosti. Tato kategorie spacích pytlů není rozsáhlá, proto věříme, že Váš nákup proběhne v pořádku. Ke každému spacímu pytli obdržíte praktický obal, do kterého ho snadno zabalíte a díky němu vykouzlíte minimální rozměr. Velikosti jsou univerzální, takže nemusíte vybírat mezi žádnými rozměry. 

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
1 899 Kč
Naše cena:
949 Kč
Spací pytel Bivouac vás podrží v chladném počasí, je lehký a nezabere…
Velikost
UNI
Barva
Značka
Rozsah:
-
Zobrazeno 1 položek