Zimní kalhoty

Chystáte se na hory, ale v šatníku máte jen samé riflové kalhoty, legíny či tepláky? Je nejvyšší čas vše napravit a pořídit si přímo zimní kalhoty, které jsou pěkně zateplené. Sami jistě uznáte, že v riflových kalhotách na horách neuděláte žádnou parádu a k tomu ještě hezky zmrznete. U nás v nabídce naleznete všechny možné druhy zimních kalhot, ať už jsou to lyžařské, zateplené a nebo i softshellové kalhoty. Všechny se perfektně hodí do chladného počasí nebo na hory, protože zahřejí, neprofouknou a některé se i nepromočí.

Zimní kalhoty do města i na hory

Myslíte si, že lyžařské kalhoty se do města na klasickou procházku nehodí? Ba naopak. V zimě je velmi uvítáte díky jejich pohodlí a teplu, a především se již vyrábějí velmi moderní střihy, kdy skoro není poznat, že to jsou lyžařské nebo zimní kalhoty. Jsou barevné, velmi moderně střižené a hlavně pohodlné. Už se nemusíte v chladném období při procházkách tlačit v riflových kalhotech. Zároveň v nich můžete skotačit se svými dětmi a dovádět v čerstvě napadnutém sněhu. Takže se nemusíte bát, že v zimních kalhotách promoknete.

Kalhoty pro celou rodinu

Máte rádi, když jste celá rodina sladěna do jednoho odstínu barev? Bojíte se, že když si pro sebe kalhoty vyberete zde, tak pro syna či dceru neseženete podobný odstín. To se Vám nemůže stát, protože v nabídce máme zimní kalhoty skutečně pro celou rodinu, vybere si jak maminka, tatínek, tak i Váš potomek. Vybírejte tedy v čem se budete prohánět po sjezdovce nebo řádit v městským parku.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
1 899 Kč
Naše cena:
949 Kč
Dámské lyžařské kalhoty FRESA se zátěrem DRYTECH jsou z voděodolné svrchní…
2.
Běžná cena:
1 799 Kč
Naše cena:
899 Kč
Dámské softshellové kalhoty LYDENA s membránou AQUA PRO s vodním sloupcem…
3.
Běžná cena:
2 499 Kč
Naše cena:
1 249 Kč
Pánské lyžařské kalhoty FABIR s vysoce kvalitním zátěrem DRYTECH jsou…
Barva
Značka
Rozsah:
-
Zobrazeno 15 položek