Zimní rukavice Loap

Připravte se na nízké teploty a zařaďte do výbavy zimních doplňků i zimní rukavice Loap. Mám pro Vás několik typů, které jsou skladem a nemusíte na svou objednávku čekat několik dlouhých dní. Zimní rukavice Loap jsou vyrobené z kvalitního a nepromokavého materiálu, což je u takovýchto doplňků velmi důležité. Mezi oblíbené patří outdoorové a softshellové druhy. Užijte si zimní radovánky v kvalitních rukavicích, které jsou pohodlné pro každé ruce.

Které jsou vhodné na zimní aktivity?

Věnujete se v zimě lyžování nebo ježdění na snowboardu? Pak určitě víte, že se bez rukavicí neobejdete. Zimní rukavice Loap jsou doplněné o praktickou gumičku, kterou přizpůsobíte přímo na svoji ruku. Díky delší části nad dlaní si je můžete zastrčit pod rukáv nebo i klidně přes. Některé zimní rukavice Loap mají speciální odvětrávání, aby se ruka nadměrně nepotila. Díky nepromokavým membránám se stanou důležitým doplňkem.

Výhody softshellových rukavic

Určitě se každý z vás dostal do situace, kdy Vám zvoní telefon a vy ho potřebujete okamžitě zvednout, ale díky rukavicím to není možné. Zimní rukavice Loap ze softshellového materiálu jsou přizpůsobené tomu,abyste mohli napsat sms nebo si zavolat i s rukavicemi na rukou. Díky příměsím elastanu jsou pružné a příjemně hřejí. Navíc jsou i přiměřeně prodyšné, vaše ruce proto zůstanou v teple a suchu za každého počasí. 

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
599 Kč
Naše cena:
299 Kč
Dámské zimní rukavice Loap, které mají s úžení u zápěstí a stahování na…
2.
Naše cena:
499 Kč
Lyžařské prstové rukavice RODON jsou vyrobené z voděodolného svrchního…
3.
Naše cena:
499 Kč
Lyžařské prstové rukavice RODON jsou vyrobené z voděodolného svrchního…
Velikost
Značka
Rozsah:
-
Zobrazeno 14 položek